Transformacja estetyczna

UWAGA! Obecnie otrzymujemy kilkanaście wiadomości tygodniowo na temat Państwa podejrzeń odnośnie zarażenia kiłą. Pragniemy poinformować, by jednoznacznie stwierdzić czy zaraziliście się Państwo Kiłą - należy wykonać domowy test, badanie na Kiłę - Można go zamówić tutaj TUTAJ - kliknij
Transformacja estetyczna
5 (100%) 1 Głosów

Poprzednia epoka w dziejach naszego państwa, czasy prl-u – przyniosła siermiężne rozwiązania dla kobiet. Był to trudny czas, jednakże udało się go przetrwać, tak że w czasach transformacji ustrojowej, masowo zaczęły napływać do nas zachodnie rewolucje. Depilacja przestała nagle być czymś bardzo przykrym i zaczęła się jej ewolucja w stronę nawet i całkiem przyjemnej praktyki dnia codziennego. Oczywiście należało by tutaj zapytać samych pań, co o tym sądzą, myślę jednak, że zbyt mocno się nie pomylę, jeżeli powiem, iż dokonał się znaczący skok jakościowy. Skok ku dobremu.

Jak żyleta!

U zarania najpopularniejszym narzędziem do pozbywania się włosków z naszego ciała, była brzytwa. Z czasem zaczęła ewoluować w stronę żyletek, które być może były bardziej poręczne, to jednak wciąż obarczone były sporym ryzykiem ‚błędu’, a więc nieprzyjemnego zacięcia. W dalszym etapie rozwoju przywędrowały do nas maszynki do golenia, które znacząco uprościły cały proceder. Ale również i one nie są wolne od niebezpieczeństwa zranienia. Najbezpieczniejsze w tym wymiarze są oczywiście maszynki elektryczne, które pozwalają w przyjemny sposób pozbyć się niepożądanego owłosienia z naszego ciała. Co jednak przewyższa wszystkie wspomniane powyżej metody i narzędzia? Zdecydowanie depilacja laserowa. Bezdyskusyjnie jest to najskuteczniejsza metoda. Zaraz zapewne podniosą się głosy oburzenia, które zakrzykną o szeregu wad tej metody. Oczywiście, że tak. Nie jest ona ich pozbawiona. Jednakże bilans końcowy, zdecydowanie przemawia właśnie za nią.

Bez bólu

Depilacja laserowa Gdańsk - Clinica CosmetologicaJedną z najczęstszych obaw, związanych z laserem, jest sprawa inwazyjności samego zabiegu. ‚Czy boli?’ jest bardzo częstym pytaniem. Odpowiedź jeszcze niedawno nie była taka prosta, bowiem rzeczywiście część zabiegów wiązała się z pewnymi nieprzyjemnymi odczuciami. Obecnie jednak, kiedy na rynki pojawiły się nowatorskie metody depilacji, ten argument znacząco stracił na swojej sile. Bardzo ważnym wynalazkiem ostatnich lat jest laser vectus, którego cechą jest właśnie to, że czyni rzeczy w zasadzie niemożliwe, właśnie całkowicie bezboleśnie. Technologia poszła na przód bardzo mocno, dzięki czemu klienci mogą cieszyć się bardzo komfortowymi zabiegami. Drugim argumentem, który jest podnoszony przez przeciwników depilacji laserem, to cena zabiegu. Wydawać, by się mogło, że mają rację, ale szkopuł w tym, iż po podliczeniu wszystkich kosztów ciągłego ‚utrzymywania’ urody za pomocą klasycznych metod, okazuje się, że to właśnie nasze niepozorne wiązki świetlne są tańsze, niż ‚tanie’ i niezawodne maszynki do golenia.

Oczywiście każda metoda zawsze ma swoje plusy oraz minusy. Najważniejsze jest to, byśmy to my się dobrze czuli w swojej skórze i nie dali sobie wmówić, że musimy koniecznie chwycić za tę lub inną metodę. Wybór należy do nas i nie dajmy go sobie odebrać.

UWAGA! Obecnie otrzymujemy kilkanaście wiadomości tygodniowo na temat Państwa podejrzeń odnośnie zarażenia kiłą. Pragniemy poinformować, by jednoznacznie stwierdzić czy zaraziliście się Państwo Kiłą - należy wykonać domowy test - badanie na Kiłę - Można go zamówić tutaj TUTAJ - kliknij

Dodaj komentarz

Podpis *
Email *
Witryna internetowa